اصفهان، چهارباغ عباسی، خیابان آمادگاه
با ما در ارتباط باشید: 19-03132226011

4.8

پنج ستاره کامل

5/5
تعداد آرا 1.496
به نظر من ایران یک کشور شگفت آور است. مردم خیلی مهربان هستند. وقتی دوستانمان اینجا از سفرمان پرسیدند اولین چیزی که به ذهنمان خطور می کند باغ هتل عباسی است؛ جزیره آرامش و زیبایی.
آقای هاینز فیشر
رئیس جمهور اتریش
با تشکر بسیار از شما بخاطر ارائه خدمات و غذاهای خوشمزه ، به اطلاع می­رساند که این مهمانسرا ، بسیار زیبا و خیال انگیز است و شما را به گذشته دور حتی به دوران ایـران باستـان به پرواز در می­آورد .
آقای ماهاتیر محمد
نخست وزیر مالزی
یک هتل زیبا و یک اثر تاریخی در یک جا به خاطر لطف شما در جریان دیدارم از اصفهان متشکرم با آرزوی بهترین ها
خانم کاترین اشتون
نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی
من از شهر زیبای اصفهان بازدید کردم بخشی از دوران حیات جالب من در این شهر زیبا که بصورت موزه ­ای که نشان دهنده تمدن این شهر بزرگ میباشد صرف شده که توام با رایحه دلنواز یک اقامت خوش میباشد . برای شما آرزوی سعادت وکامیابی دارم
آقای عمرسالم
وزیر فرهنگ و ارتباطات جمهوری عربی سوریه
از سخاوت با ارزش شما درمهمانسرا عباسی و شهر بزرگ و تاریخی اصفهان متشکریم رفتار دوستانه و معاشرت شما جذبه وجلال این شهر را به منتها درجه رسانید . قبـلاً قدرشناسی صـادقانه خود را به کلیه پرسنل محترم مهمانسرا عباسی و شهروندان اصفهانی ابراز می ­دارم .
آقای عمر حسن احمد البشیر
رئیس جمهور سودان
تاکنون مهمانسرای به این رونق و زیبایی ندیده­ ام چرا که تاریخ را بازمان کنونی درآمیخته و موزه را با اندیشمندی و هنر وتزئینات بسیار زیبا مزین کرده است . سفرهای سیاحتی به اصفهان بسیار مناسب است چه برای من و چه برای دیگر هموطنانم و لحظاتی توام با سرخوشی وشادابی را برای ما فراهم آورد وچنان مناظری را برایمان پدید آورد که نظیر آن را در هیچ کجا مشاهده نکرده­ ام .
آقای سعدالله آغا القلعه
وزیر گردشگری سوریه
اقامت در این مهمانسرای کهن، یه طور حتم یکی از بهترین بخش های سفر من به اصفهان و البته به ایران بود. از مدیریت و کلیه پرسنل این هتل به خاطر مهمان نوازیشان تشکر می کنم.
آقای زیگمار گابریل
وزیر دارایی و معاون صدراعظم آلمان
با قدردانی از صمیم قلب از مهمان نوازی عالی کارکنان؛ دوست داریم سپاسگزاری و تحسین خود را از بهشت روی زمین یعنی هتل عباسی بیان کنیم. تشکر فراوان و بهترین آرزوها برای همه شما.
آقای زوما
رئیس جمهور آفریقای جنوبی
من قادر به انتخاب واژه­ ها برای وصف زیبایی و جلال و شکوه و عظمتی که مهمانسرا عباسی از خود نشان می­دهد نیستم . هم نوایی و یگانگی سنتی و تمدن عصر جدید در هم آمیخته­ اند و مهمانسرا را همزمان جلوه­ گر می­سازند. اقامت من دراین مهمانسرا بسی سرور آفرین بود واز دیدن محیط گرم وصمیمی درجای جای مهمانسرا لذت بردم . مردم اصفهان نیز تاثیری مطلوب بر من به جای گذاشته­ اند .
آقای عزت بیگویچ
رئیس جمهور بوسنی و هرزگوین
هتل عباسی هویت اصفهان است؛ مجوعه ای از تمام هنرهایی است که در جای جای اصفهان به چشم می خورد. اقامت در این هتل تجربه بی نظیری بود. از همه مسئولین این هتل تشکر می کنم. به امید دیدار مجدد
آقای صفت سوفتیچ
رئیس مجلس نمایندگان بوسنی و هرزگوین

Login